Strona główna

O firmie

 

Firma Yolmar od 1985 roku jest producentem i dystrybutorem baterii trakcyjnych i stacjonarnych marki  Euro Energy. Przez cały okres działalności doskonaliliśmy jakość naszych produktów. Testujemy stosowane w naszych wyrobach materiały, komponenty i podzespoły producentów krajowych i zagranicznych. Na tej podstawie dobieramy optymalne elementy dla naszych produktów. Baterie nasze są wynikiem współpracy pomiędzy wiodącymi zakładami Europy Zachodniej. Wysoka jakość naszych wyrobów jest możliwa dzięki zastosowaniu następujących komponentów:
  • płyty dodatnie i ujemne z firm zachodnich,
  • separacji z firmy DARAMIC,
  • skrzyń baterii zabezpieczonych kwasoodpornym tworzywem sztucznym.

Pozwala to nam uzyskiwać znakomitą trwałość baterii trakcyjnych i stacjonarnych. Wszystkie oferowane produkty zostały przebadane i posiadają certyfikaty wydane przez Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw w Poznaniu.

Na nasze baterie otrzymacie Państwo 18 miesięcy pełnej gwarancji.

Firma Yolmar od 1990 roku jest dystrybutorem akumulatorów marki Centra. Pod względem wielkości sprzedaży przez cały okres działalności utrzymuje się w czołówce dystrybutorów w Polsce.

Zima.jpg


Pozwala to nam zaoferować wyjątkowe warunki zakupu akumulatorów. Z każdym odbiorcą ustalamy optymalne zasady dostaw i obsługi gwarancyjnej. Wspólnie z odbiorcą rozwiązujemy trudne problemy wynikłe przy sprzedaży naszych produktów.

O firmie Katalog produktów Warunki dostawy Serwis Pomoc techniczna Kontakt baterie trakcyjne
Yolmar ul. Malinowa 2, 62-300 Września Telefon: (61) 436-60-04 ,fax(61) 437-79-11